Pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie stron www

pozycjonowanie-stron
Stworzenie atrakcyjnej i merytorycznej treści strony internetowej to dopiero początek sukcesu. W następnym kroku należy zadbać o to, aby zajmowała ona odpowiednią pozycję w wyszukiwarce Google. Jedynie strony znajdujące się na 1 stronie Google mają szanse zostać zauważonymi przez potencjalnych kontrahentów i przynieść znaczące zyski swoim właścicielem. Z tego powodu warto zadbać o profesjonalne i skuteczne pozycjonowanie swojej strony, co gwarantuje wszystkim naszym klientom.

Z nami pozycjonujesz, sam tylko zyskujesz!
Na popularność strony w sieci bardzo duży wpływ ma jej pozycja w wyszukiwarkach, dlatego też zlecenie pozycjonowania serwisu możesz potraktować jako długoterminową inwestycję, gwarantującą zwielokrotnienie zysków.
Dzięki pozycjonowaniu podniesiesz znacznie ruch na stronie (do 300%), co może się przełożyć na nawet 70-procentowy wzrost uzyskiwanych przez Ciebie zysków! Dodatkowo masz szansę uzyskać trwałą przewagę konkurencyjną i ustabilizować swoją pozycję w wyszukiwarce. Według statystyk, pozycja w wyszukiwarce ma bezpośrednie przełożenie na jej popularność. 90% internautów większym zaufaniem obdarza te firmy, które mają wysoką pozycję w Google.

Skuteczne pozycjonowanie w 7 krokach

KONSULTACJE I DOBÓR NAJLEPSZYCH SŁÓW KLUCZOWYCH

Dzięki rzetelnej analizie słów kluczowych, a następnie wyborze najlepszych z nich, gwarantujemy zwiększenie ruchu na Twojej stronie internetowej i wyższe przychody.

Nasze ekspercka wiedza i doświadczenie pozwala nam uzyskać przewagę nad konkurencją. Należycie wykonane Key Research pozwala zidentyfikować frazy zaniedbane przez konkurencyjne firmy, dzięki czemu szybko osiągamy oczekiwany efekt.
1
2

KORZYSTAMY Z NARZĘDZI KOMERCYJNYCH I GOOGLE

Pozycjonowanie to nie tylko wiedza i doświadczenie - to także wykorzystanie profesjonalnych, komercyjnych narzędzi. Ponadto ważną rolę w naszych działaniach spełniają narzędzia Google, dzięki którym identyfikujemy kolejne słowa kluczowe oraz potencjalną ilość internautów, którzy mogą dostać się na Twój serwis. Dla nas liczą się tylko najefektywniejsze frazy, nie tracimy na inne swojej energii i Twoich pieniędzy.

DOGŁĘBNIE ANALIZUJEMY I WYCIĄGAMY WNIOSKI

Kolejnym etapem naszego procesu pozycjonowania jest obserwacja działań konkurencji. Badamy pozycjonowane przez nich słowa kluczowe i tworzymy efektywny plan działania, dzięki któremu w mgnieniu oka zostawisz konkurentów w tyle.
3
4

PRZEPROWADZAMY SKUTECZNĄ OPTYMALIZACJĘ

Zanim przystąpimy do właściwego pozycjonowania, zajmujemy się wcześniej fachową optymalizacją strony dla robotów wyszukiwarek. Dzięki temu identyfikujemy konieczne do zaimplementowania zmiany, które pozwolą Twojemu serwisowi zainteresować internautów oraz zdobyć lepszą pozycję w wynikach wyszukiwania.

EFEKTYWNIE LINKUJEMY

Zdajemy sobie sprawę z efektów, jakie może przynieść skuteczne linkowanie, dlatego też bardzo starannie podchodzimy do tego etapu naszej pracy. Linkujemy Twoją stronę, korzystając jedynie z wiarygodnych serwisów na świecie, gdyż tylko w taki sposób można osiągnąć zamierzone rezultaty. Jesteśmy odporni na wszelkie zmiany algorytmu wyszukiwania, co zapewnia nam wieloletnie i najwyższej jakości zaplecze. Jeżeli interesują Cię długoterminowe rezultaty, to dobrze trafiłeś!
5
6

CIĄGŁA OBSERWACJA I ANALIZA

Podstawą sukcesu jest ciągła obserwacja i weryfikacja przeprowadzanych działań. Jesteśmy elastyczni w tym zakresie i na bieżąco kontrolujemy sytuację w sieci, żeby w razie potrzeby móc szybko zareagować i zmodyfikować przyjętą strategię.

WYKONANIE I WYSŁANIE WYCZERPUJĄCYCH RAPORTÓW

Nie mamy nic do ukrycia przed naszymi klientami, dlatego na bieżąco dostarczamy raporty, w których uwzględniamy wszystkie przeprowadzane przez nas działania oraz osiągnięte efekty. Nic nie umknie Twojej uwadze. Jako że zadowolenie klienta stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego dbamy o profesjonalną obsługę posprzedażową. Dodatkowo nasz zespół wyczerpująco odpowie na Twoje wszystkie pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości.

7
Ile byłbyś skłonny zainwestować, aby Twoja firma zwielokrotniła dochody?
Generuj klientów dzięki Google

Kliknij TAK, aby zobaczyć:

  • co mogę dla Ciebie zrobić
  • ile na tym zarobisz
  • kiedy osiągniesz efekt
  • i jakie będziesz mieć z tego korzyści

Oferuję Ci 7 lat mojego doświadczenia w marketingu internetowym i sprzedaży. Podaj adres swojej strony i kontakt, a przedstawię Ci możliwości rozwojowe Twojej firmy z punktu widzenia SEO.

Skontaktuję się z Tobą w ciągu 24h
Dziękuję